kamper wynajem Kraków

KAMPERY KRAKÓW

MSKAMP CARAVANING NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

MSKamp to wypożyczalnia kamperów, która stawia na komfort, bezpieczeństwo i zadowolenie każdego klienta. Wynajem kampera daje swobodę podróżowania i wolność, której nie można porównać z niczym innym. Nic zatem dziwnego, że na drogach w Polsce coraz częściej można natknąć się na pojazdy przystosowane do caravaningu. Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu samochodów kempingowych klientów z Krakowa i okolic. Nasza wypożyczalnia to usługi na najwyższym poziomie. Wyróżniają nas minimum formalności przy wynajmie, konkurencyjne ceny i flota nowoczesnych, bezpiecznych i komfortowych kamperów, które są bogato wyposażone i z całą pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Wypad na urlop bez zobowiązań, czy rodzinne spędzanie wakacji na zwiedzaniu ciekawych miejsc nie stanowią już problemu. Nasze kampery pozwolą Ci wyrwać się od codzienności i spędzić wolny czas tak, jak chcesz! Wybierz spośród naszych samochodów ten odpowiedni dla Ciebie. Sprawdź dostępność danego kampera i skontaktuj się z nami w celu załatwienia formalności. Oferujemy proste zasady i minimum formalności. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, że wynajem kamperów nie musi być drogi. Samochody od MSKamp wypożyczysz w rozsądnych cenach, które nie zrujnują Twojego budżetu, a Ty będziesz mógł oddać się w pełni urokom podróży. Obojętnie, czy marzysz o wypoczynku na łonie natury z dala od zgiełku miasta, czy pragniesz odkrywania nowych, ciekawych miejsc w Polsce, a nawet na terenie całej Europy, korzystając z naszych camperów, możesz ziścić swoje marzenia. MSKamp - wynajem pojazdów kempingowych w Krakowie.

ADRIA COMPACT PLUS SP

Więcej informacji »

Samochód homologowany jest dla 4 osoby do jazdy i posiada 3 miejsca do spania. Jest to kompaktowy model uzupełniający ofertę między małymi camper Vanami, a dużo większymi pół-integrami. Idealny dla rodziny z jednym dzieckiem.

ADRIA COMPACT PLUS SP

ADRIA CORAL XL AXESS 600 DP

Więcej informacji »

Doskonały kamper dla dużej rodziny lub zgranej grupy przyjaciół. Adria Coral XL to stylowy i praktyczny kamper, zapewniający 6 homologowanych miejsc siedzących. Panoramiczne okno, najwyższa jakość zabudowy, nowoczesne systemy multimedialne, ogrzewane wnętrze – wszystkie elementy dostępne na pokładzie Corala XL sprawią, że bezpiecznie i komfortowo wypoczniesz w każdych warunkach.

ADRIA CORAL XL AXESS 600 DP

ADRIA MATRIX AXESS 650 SC

Więcej informacji »

Klasyka podróżowania w stylowym wydaniu. Matrix Axess 650-SC to 5 osobowy kamper posiadający wszystko, co potrzeba do komfortowego wypoczynku. Ogrzewane wnętrze, opuszczane elektrycznie łóżko, czy multimedialny panel sterowania TV, DVD i radiem, to niektóre cechy tego funkcjonalnego crossovera. Prowadzi się płynnie, zapewniając bezpieczną i ekonomiczną jazdę.

ADRIA MATRIX AXESS 650 SC

ADRIA MATRIX AXESS 670 SL

Więcej informacji »

Klasyka podróżowania w stylowym wydaniu. Matrix Axess to 6 osobowy kamper posiadający wszystko, co potrzeba do komfortowego wypoczynku. Ogrzewane wnętrze, opuszczane elektrycznie łóżko, czy multimedialny panel sterowania TV, DVD i radiem, to niektóre cechy tego funkcjonalnego crossovera. Zaprojektowany na bazie Fiata Ducato lub Citroena Jumpera prowadzi się płynnie, zapewniając bezpieczną i ekonomiczną jazdę.

ADRIA MATRIX AXESS 670 SL

ADRIA CORAL XL AXESS 670 DK

Więcej informacji »

Nowoczesny i ekonomiczny kamper, którym bezpiecznie dotrzesz na wymarzony odpoczynek. Samochód oddaje do dyspozycji podróżników aż 7 wygodnych miejsc do spania. Wysokiej jakości wyposażenie, pozwala cieszyć się zarówno jazdą, jak i chwilami błogiego relaksu we wnętrzu Matrixa Axess. Kamper jest ogrzewany, co pozwala korzystać z niego o każdej porze roku. Panoramiczne okno gwarantuje odpowiednie doświetlenie wnętrza i przyjemną atmosferę wypoczynku. Posiada siedzenia z systemem ISOFIX, dzięki któremu również najmniejsze dzieci mogą podróżować w najwyższym standardzie bezpieczeństwa.

ADRIA CORAL XL AXESS 670 DK

ADRIA TWIN AXESS 600 SP FAMILY

Więcej informacji »

Kamper jest wyposażony dodatkowo w Markizę Thule, Klimatyzację postojową, kamerę cofania, bagażnik na 2 rowery. Kamper 4 miejsca do jazdy i 4 miejsca do spania.

ADRIA TWIN AXESS 600 SP FAMILY