kamper wynajem Kraków

ADRIA CORAL XL AXESS 670 DK

informacje szczegółowe i dane techniczne

Nowoczesny i ekonomiczny kamper, którym bezpiecznie dotrzesz na wymarzony odpoczynek. Samochód oddaje do dyspozycji podróżników aż 7 wygodnych miejsc do spania. Wysokiej jakości wyposażenie, pozwala cieszyć się zarówno jazdą, jak i chwilami błogiego relaksu we wnętrzu Matrixa Axess. Kamper jest ogrzewany, co pozwala korzystać z niego o każdej porze roku. Panoramiczne okno gwarantuje odpowiednie doświetlenie wnętrza i przyjemną atmosferę wypoczynku. Posiada siedzenia z systemem ISOFIX, dzięki któremu również najmniejsze dzieci mogą podróżować w najwyższym standardzie bezpieczeństwa.

Model Adria Coral XL Axess 670 DK świetnie sprawdzi się na dalekie podróże dla dużych rodzin. Na czas odpoczynku zapewni miejsce do spania dla siedmiu osób. Eleganckie linie, przestronne wnętrza oraz liczne udoskonalenia, praktyczne wnętrza pozwalają zapewnić wysoki komfort podczas podróży.

adria coral xl axess 670 dk

Wyposażenie kuchni

Przestronna kuchnia stanowi niezbędny element wszystkich praktycznych kamperów. Kamper wyposażony jest w wiele niezbędnych kuchennych udogodnień. Na wyposażeniu kampera znajduje się m.in.:

Wyposażenie przestrzeni wypoczynkowej

Ten model jest idealnym rozwiązaniem dla większych rodzin, dzięki temu, że można w nim zmieścić do siedmiu miejsc do spania. Na bogato wyposażone i nowoczesne wnętrze składa się:

Wyposażenie toalety

Łazienka została wyposażona w:

Inne udogodnienia w kamperze

Model Adria Coral XL Axess 670 DK oferuje bardzo dobre parametry techniczne. Dzięki temu, że jego masa całkowita nie przekracza 3,5 tony, mogą podróżować nim osoby z prawem jazdy kategorii B. Seria Coral XL posiada bogate wyposażenie oraz liczne udogodnienia takie jak:

Model Adria Coral XL Axess 670 DK można zaliczyć do praktycznych kamperów, ponieważ potrafi on zapewnić komfortowe warunki dla siedmiu osób jednocześnie. Bogate wyposażenie i przestronne wnętrze spełnia wysokie standardy. Adria Coral XL Axess 670 DK to nowoczesny kamper, którego bogate wyposażenie pozwala na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających miłośników podróży.


Długość (mm) 7299
Szerokość całkowita (mm) 2299
Wysokość całkowita (mm) 3070
Liczba miejsc do spania 7
Liczb miejsc siedzących 6
Masa w gotowości do jazdy (kg) 2927-2918
układ wnętrza adria coral xl axess 670 dk układ wnętrza kampera