kamper wynajem Kraków

WYPOŻYCZALNIA PRZYCZEP KEMPINGOWYCH KRAKÓW

Przyczepy kempingowe cieszą się od lat niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, bowiem dzięki nim możemy spędzać wolny czas w podróży dokładnie tak, jak chcemy — wygodnie, niezależnie i bezpiecznie. Nasza firma oferuje wypożyczenie kamperów i przyczep kempingowych dla klientów z Krakowa i całego kraju. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne, funkcjonalne i bezpieczne pojazdy, dzięki którym spędzisz niezapomniane chwile! Sprawdź pełną ofertę kamperów i przyczep kempingowych, wynajmij swój wymarzony kamper i ruszaj przed siebie, ciesząc się wolnością i pełną swobodą! Turystyka może wejść na nowy poziom kiedy możesz korzystać z przyczepy kempingowej lub kampera. To niczym nieograniczona wolność. Zwiedzając kraj kamperem, czekają na ciebie niesamowite poranki i wspaniałe wieczory na przykład przy ognisku.

ADRIA ALTEA 472 PK

Więcej informacji »

Altea, będąca wygodną i praktyczną przyczepą charakteryzującą się lżejszą konstrukcją, jaśniejszym wnętrzem i większą przyjemnością użytkowania, teraz posiada nowe elementy graficzne. Nowoczesne wnętrze z praktycznymi układami, innowacyjne funkcje, udoskonalone oświetlenie i przestrzenie do przechowywania, większy komfort i większa praktyczność. Szeroki wybór tapicerek i wyposażenia. Znajdziesz u nas także inne modele przyczep kempingowych na caravaning.

ADRIA ALTEA 472 PK

Wypożyczalnia przyczep kempingowych w Krakowie

Dlaczego akurat przyczepa kempingowa, a nie hotel, domek letniskowy, czy pobyt u znajomych? Odpowiedź jest prosta. Przyczepy kempingowe dają nieograniczone możliwości. Masz w jednym miejscu wszystko, czego potrzebujesz! To komfortowy wypoczynek, radość ze wspólnego podróżowania, niezbędne do codziennego życia funkcjonalności, bezpieczne podróżowanie dla Ciebie i Twoich najbliższych i co najważniejsze — niezapomniana przygoda! Przyczepy kempingowe to wolność nie tylko latem. Nie musisz trzymać się planu, nie musisz zabierać w trasę mapy, rezerwować noclegów, martwić się o posiłki. Wszystko, czego potrzebujesz, daje Ci przyczepa kempingowa, która jest swoistym domem na kółkach. Wygodne łóżka, przestronne wnętrze, kuchnia, łazienka, toaleta, miejsce rozrywki i wypoczynku — czego chcieć więcej? Podróżowanie kamperem różni się od podróżowania z wykorzystaniem przyczepy, bo w tym drugim przypadku przyczepę kempingową możesz ciągnąć swoim samochodem, co może być dodatkowym plusem.

 

Szukasz pomysłu na kemping?

Naszym klientom oferujemy wynajem przyczep kempingowych, a także wynajem nowoczesnych kamperów, aby mogli cieszyć się pełnym komfortem podczas podróży. Jeśli szukasz ciekawego miejsca, to warto poszukać go w bazie Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu (PFCC). Nasze pojazdy nierzadko odwiedzają wspaniałe miejsca tego z indeksu. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty na wynajem przyczepy kempingowej, z którą możesz wybrać się w wyjątkową podróż swoim samochodem.